Urologija

A.M.I. – Agency for Medical Innovations – Austrijos medicinos technologijų gamintojas.    Visi medicinos produktai yra gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų, todėl gydytojai gali dar geriau pasirūpinti savo pacientais.
Kartu su pasaulyje pirmaujančiais chirurgais ir sveikatos priežiūros įstaigomis A.M.I. kuria novatoriškus produktus ir gydymo metodus urologijai.

ATOMS  – hidraulinė sistema, pakeičianti sfinkterio funkciją šlapimo nelaikantiems vyrams.

  • Ilgalaikis, reguliuojamas implantas
  • Hidraulinė sistema be mechaninių dalių
  • Novatoriška, anatominė 4 taškų fiksacija

Sistema tinkama esant bet kokio laipsnio šlapimo nelaikymui gydyti, taip pat gali būti naudojama po radioterapijos.

UROTECH – Medi-Globe kompanija

UROTECH –  yra vienas iš pirmaujančių medicinos technologijų gamintojų minimaliai invazyvių urologinių intervencijų srityje.

Kompanija specializuojasi endourologijos, perkutaninės nefrostomijos, viršgaktinės šlapimo pūslės sistemos, šlapimo nelaikymo, prostatos biopsijos ir vaikų urologijos srityse.

Bendrovė kuria ir gamina plačiausią medicinos prietaisų asortimentą – rinkinius perkutaninei nefrostomai atlikti, movas, ureterinius kateterius bei stentus, vielas-pravedėjas, krepšelius akmenims šalinti.

UROTECH kompanija laikosi aukščiausių produktų kokybės standartų, kaip „Med-Tech“ gamintojas, turi ilgametę patirtį. Urotech yra patikimas gamintojas,  įsipareigojęs gerinti kasdienį sveikatos specialistų darbą ir pacientų gyvenimo kokybę.

ACCORDION MEDICAL – Endourologija, Inkstų akmenligė

Pieloureterinis okliuzinis kateteris (CoAx PCNL) ir ureterinis okliuzinis kateteris (Accordion URS, CoAx URS)  – tai medicinos prietaisai, skirti pagerinti inkstų akmenų kontrolę atliekant URS ir PCNL procedūras. Geresnė kontrolė reiškia mažiau laiko, mažiau papildomų prietaisų, žymiai mažesnė rizika pacientui ir mažesnės išlaidos ligoninei. Akmenų valdymo prietaisai apsaugo nuo akmens fragmentų migracijos ir palengvina jų pašalinimą.

OTU Medical

OTU Medical Inc. yra Silicio slėnyje įsikūrusi medicinos technologijų įmonė, kurią įsteigė  verslininkų ir profesionalų grupė. Daugiausia dėmesio skiriama vienkartinių endoskopinių instrumentų inovacijoms ir plėtrai urologijoje.

Vienkartinis „WiScope“ skaitmeninis lankstus ureteroskopas.