Personalo apsauga

RA631

Patentuotos „Balance RA631“  serijos apsiaustų dėka jūs saugiai bei patogiai jausitės visą darbo dieną.

Tai, kad  apsaugos komplektas nuo rentgeno spindulių yra sudarytas iš dviejų dalių, padaro jį ypač patraukiu.

Priekinė dalis yra visiškai padengta 0,35mm pb arba 0,50 mm pb (švino) apsauga,  kuri suteikia visišką saugumą bei  iškirtinį patogumą. Puikus svorio pasiskirstymas, turintis aukštą elastingumą bei tuo pačiu metu yra minkštas.

Įtrauktos spalvinės saugos zonos užtikrina puikią radiacinę apsaugą.

RA631 serija aprūpinta rentgeno spinduliuotės apsaugine medžiaga ”NovaLite”, kuri  užtikrina, kad darbo vietose kur yra spinduliuotė, būtų laikomasi visų saugumo reikalavimų, ypač dėvint apsaugas ilgą laiką. ”NovaLite” medžiaga yra neprilygstama atsižvelgiant į svorio bei apsaugos  savybių santykį.

Skaityti plačiau

RA632

Sunkios universalios apsaugos priemonės gali sukelti nugaros raumenų įtampą. Mes sugebėjome atrasti būdą, sumažinantį nepageidaujamą fizinį poveikį nugaros srityje,  naudojant specialiai sukurtą, bei patentuotą rentgeno apsaugos apsiaustą – “Synergy RA632” serijos  modelį.

Apsiaustas dėvimas ypač lengvai ir patogiai ir tai yra išskirtinai patogu. Apsiaustas taisyklingai priglunda prie kūno, kadangi  yra susegamas ties juosmeniu bei užtraukiamas diržu.

Du vienas kitą dengiantys apsaugos nuo rentgeno spindulių sluoksniai užtikrina privalomą saugą esminėse prijuostės vietose.

RA632 serija aprūpinta rentgeno spinduliuotės apsaugine medžiaga ”NovaLite”, kuri  užtikrina, kad darbo vietose kur yra spinduliuotė, būtų laikomasi visų saugumo reikalavimų, ypač dėvint apsaugas ilgą laiką. ”NovaLite” medžiaga yra neprilygstama atsižvelgiant į svorio bei apsaugos  savybių santykį.

Skaityti plačiau

RA640

Klasikinis modelis “RA640” yra laiko patikrintas bei turintis puikią reputaciją jau daugelį metų. Dažniausiai jis yra naudojamas kaip priekinė apsauga, kartais dėvima trumpalaikėms rentgeno bei fluoroskopijos procedūroms.

Taip pat šį apsiaustą gali dėvėti pacientą į radiologines procedūras lydintys asmenys, nes jo forma atitinka visus saugios radiologijos reikalavimus.

„RA640“ apsiausto gamybai naudojame tik aukštos kokybės, lanksčią daugiasluoksnę švino gumą. Radiacinio saugumo ypatybes užtikrina DIN 6857-1 standartas.

Galima pasirinkti tris užsegimo būdus:

  • Užtrauktukais
  • Kabliukų sistema
  • Diržo užsegimu
Skaityti plačiau

RA650

Šis modelis pasižymi pilna visos priekinės kūno bei viršutinės nugaros dalies apsauga.

Speciali RA650 forma sutiekia šiam modeliui universalų dydį.

RA650 serija aprūpinta apsaugine medžiaga nuo rentgeno spindulių  ”NovaLite”. Ji  užtikrina visus jonizuojančiai spinduliuotei keliamus saugos standartus bei reikalavimus. “NovaLite” medžiaga ypač patraukli tokiose situacijose, kai apsaugos prijuostes reikia dėvėti ilgą laiką, kadangi pasižymi puikiomis apsauginėmis bei svorio savybėmis.

Patogios plačios kryžminės juostos leidžia lengvai užsidėti bei nusimauti rentgeno prijuostes.

Skaityti plačiau

RA660

Šiuolaikinis jonizuojančios  spinduliuotės apsaugos drabužis, puikiai tinkantis jūsų aktyviam darbui.

Mūsų klientai įvardijo šį modelį, kaip vieną mėgstamiausių iš priekinių apsaugų apsiaustų srities. Jis išsiskiria savo lengvumu užsidedant bei nusiimant, taip pat jis priglunda prie kūno patogiai bei sumažina apkrovą pečių srityje.

Plačios juostos nugaros pusėje suteikia išskirtinį komfortą mūvint šį apsiaustą.

RA660 serija aprūpinta apsaugine medžiaga nuo rentgeno spindulių  ”NovaLite”. Ji  užtikrina visus jonizuojančiai spinduliuotei keliamus saugos standartus bei reikalavimus. “NovaLite” medžiaga ypač patraukli tokiose situacijose, kai apsaugos prijuostes reikia dėvėti ilgą laiką, kadangi pasižymi puikiomis apsauginėmis bei svorio savybėmis.

Patogios plačios kryžminės juostos leidžia lengvai užsidėti bei nusimauti rentgeno prijuostes.

Skaityti plačiau

X-Ray Apsauga nuo rentgeno spindulių

Šiuo metu yra atliekamas tyrimas, kurio metu yra analizuojamas personalo  darbas didelių jonizuojančios spinduliuotės dozių aplinkoje (pvz. intervencinės radiologijos skyriuose) ir kokią įtaką tai gali padaryti darbuotojų sveikatai, ypač kreipiant dėmesį į galvos auglių atsiradimą.

Tam tikrose situacijose, kai spinduliuotė negali būti sumažinta apsauginio skydo pagalba arba kitokia apsaugos sistema, tuomet darbuotojo galva yra veikiama stiprios spinduliuotės.

Pavyzdys 1 ir 2 parodo kokios procedūros yra atliekamos be pakankamos radiologinės apsaugos ir su apsauginiu skydu.

Skaityti plačiau

RA614 – Skydliaukės ir krūtinkaulio apsauga

Skydliaukė yra jauti radiacijai, todėl reikalauja specialios apsaugos. Mūvėti atitinkamas apsaugos priemones dirbant intensyvios spinduliuotės procedūrų metu yra privaloma. Mūsų gaminamos skydliaukės ir krūtinkaulio priemonės užtikrina aukščiausio lygio apsaugą bei puikiai priglunda prie kūno.

Rekomenduojame  įprastinį susegimą lipnia juosta, o taip pat modelius  su praktišku magnetiniu arba mygtukiniu susegimu.

Skaityti plačiau