Vielos pravedėjai

Radifocus® Guidewire M Standartinio tipo viela pravedėja

Standartinio tipo viela pravedėja yra nitinolinė hidrofilinė viela, padengta poliuratano apvalkalu, kuriame yra integruotas volframas, o viršuje – hidrofilinė polimerinė danga (M Coat). Tai užtikrina ypatingai gerą manevringumą. Tinkamos naudoti angiografijos procedūrų metu, atliekant koronarines bei periferines procedūras, kateterizaciją, embolizaciją, periferinę angioplastiką ir stentavimą bei subintimalis angioplastikas smulkiose, standartinėse ar stambiose proksimalinėse bei distalinėse kraujagyslėse.

Skaityti plačiau

Radifocus® Guidewire M kieto tipo viela pravedėja

Kiekvienos vielos pravedėjos dilatatorius yra nusmailintas, siekiant minimalizuoti kraujagyslės pažeidimus.

Radifocus kieta viela pravedėja  yra nitinolinė hidrofilinė viela, padengta poliuretano apvalkalu, kuriame yra integruotas volframas, o viršuje – hidrofilinė polimerinė danga (M Coat). Tai užtikrina gerą pasukimo kontrolę, taip pat gerą formavimo atmintį bei kietumą ir atsparumą.

Tinkamos naudoti angiografijos procedūrų metu, atliekant koronarines ir periferines procedūras, kateterizaciją, embolizaciją, periferinę angioplastiką ir stentavimą siaurose, stenotinėse bei vingiuotose kraujagyslėse.

Skaityti plačiau

Radifocus® Guidewire M Shapeable viela pravedėja formuojamu galiuku

Radifocus viela pravedėja formuojamu galiuku yra nitinolinė hidrofilinė viela, padengta poliuratano apvalkalu, kuriame yra integruotas volframas, o viršuje – hidrofilinė polimerinė danga (M Coat), turinti gerą pasukimo kontrolę ir formuojamą galiuką, ko rezultate galima pasiekti sunkiai prieinamus pažeidimus.

Tinkamos naudoti angiografijos procedūrų metu, atliekant koronarines ir periferines procedūras, kateterizaciją, embolizaciją, periferinį stentavimą sunkiai pasiekiamose, smulkiose, spazmiškose ir ypač vingiuotose kraujagyslėse.

Skaityti plačiau