Kompleksiniai sprendimai

Periferiniai kraujagyslių gydymo sprendimai

Periferinių kraujagyslių ligų (angl. PAD) gydymas  yra nuolatos besiplečianti ir auganti sritis kraujagyslių ligų srities medicinoje.  PAD dažniausiai sukelia aterosklerozė arba kraujagyslių uždegimai, kurie įtakoja stenozių, trombų formavimasi ir kraujagyslių okliuzijas.

PAD klinikiniai simptomai gali varijuoti nuo silpnų (galūnių skausmas fizinio krūvio metu)  iki opų ir  gangrenos (audinių netekimas) pažeistose galūnėse.  Pagrindiniai rizikos faktoriaI sukeliantys PAD ligas yra diabetas, hipertenzija, padidėjęs lipidų kiekis kraujyje, rūkymas

Šiais laikais PAD ligos yra sėkmingai gydomos naudojant endo-kraujagyslių gydymo technikas.

Pristatydami Periferinių kraujagyslių ligų gydymo koncepsiją (angl. PVS), Terumo toliau tęsia įsipareigojimą plėsti  periferinių produktų spektrą, siekiant sėkmingai kovoti su PAD.

Tai apima tokias priemones, kaip savaime išsiplečiantis stentas, visas spektras PTA balioninių kateterių (įvairių dydžių: 0.0335″, 0.018″ ir 0.014″), kurie yra arba greito išskleidimo (RX)  arba tvirtinamo ant vielos (OTW) tipo. Į šį spektrą taip pat įeina plataus vidinio spindžio aspiracinis kateteris, platus pasirinkimas vielų pravedėjų bei sėkmingam ir patikimam įvedimui skirtų priemonių.

Skaityti plačiau