Kardiologija, kardiochirurgija ir angiochirurgija

Intervencinė kardiologija, kardiochirurgija ir angiochirurgija – Intervencinis gydymas – viena iš labiausiai besiplečiančių ir tobulėjančių medicinos sričių per pastaruosius dešimtmečius. Intervencinių priemonių gamybos kompanijos nuolat tobulina savo produkciją, žengdamos koja kojon su naujausiomis ir pažangiausiomis technologijomis.

Intervencinė kardiologijaTerumo intervencinių sistemų produktų grupė yra viena iš pasaulio lyderių kardiovaskulinės priežiūros srityje, tiekdama mažai invazyves priemones koronarinių kraujagyslių gydymui. Terumo filosofija yra pagrįsta nuostata gaminti ir tiekti tik aukštos kokybės priemones,  naudojant unikalias ir inovatyvias technologijas.

Terumo siūlo pilną priemonių spektrą – tiek produktus, skirtus diagnostikai, tiek produktus, skirtus kompleksiniam vainikinių arterijų gydymui.

Intervencinė angiochirurgijaBūdama lydere minimaliai invazyvių produktų gamyboje, Terumo kompanija siūlo platų spektrą terapinių ir gydomųjų priemonių, skirtų endovaskulinėms procedūroms bei periferinių kraujagyslių gydymui.

KardiochirurgijaTerumo kompanijos produktų linija, skirta kardiochirurgijai, apima   kasdieninėje praktikoje naudojimus produktus, atliekant įvairias širdies ir kraujagyslių procedūras. Ypatingas dėmesys yra skirtas užtikrinti kokybei bei patenkinti vartotojų lūkesčius.