PTA dilataciniai kateteriai

Metacross® – PTA dilatacinis kateteris

Metacross yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms.

Metacross RX (greito išskleidimo) tipo kateteris puikiai tinka naudoti su Misago RX (greito išskleidimo) savaime išsiplečiančiu stentu, ko pasekoje yra užtikrinamas saugumas, valdymo lengvumas ir efektyvumas.

Skaityti plačiau

Tercross® – balioninis dilatacinis kateteris

Tercross yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms. Tercross yra sukurtas atlikti dilataciją periferinėse kraujagyslėse, tokiose kaip šlaunikaulio, femoralinėse, pakinklio, inkstų kraujagyslėse, tačiau yra netinkamas naudoti galvos, gimdos kaklelio bei širdies srities kraujagyslėse.

Skaityti plačiau

Senri® – PTA balioninis dilatacinis kateteris

Senri yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms.  Jis yra sukurtas gydyti stenotines kraujagysles galvos, gimdos kaklelio, širdies srityse.

Skaityti plačiau

Renma® – PTA balioninis dilatacinis kateteris

Renma yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms.

Renma PTA dilatacinis kateteris yra rekomenduojamas pre- ir post- balioninei  dilatacijai stenotinėse ir okliuzinėse šlaunikaulio, femoro-pakinklio, inkstų kraujagyslėse bei fistulėse.

Skaityti plačiau

RX Muso® – PTA dilatacinis kateteris

RX (greito išskleidimo) tipo kateteris Muso yra PTA balioninis dilatacinis kateteris, skirtas naudoti stenotinėse ir okliuzinėse kraujagyslėse, siekiant pagerinti kraujo tėkmę įvairiose arterijose, išskyrus koronarines, gimdos kaklelio ir cerebralines kraujagysles.

Skaityti plačiau

Crosperio® RX – PTA dilatacinis kateteris

Crosperio yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms.

Šis kateteris yra skirtas dilatacijai stenotinėse  šlaunikaulio, femoro-pakinklio, ilio- femoro, pakinklio, inkstų kraujagyslėse, fistulėse. Šis kateteris yra skirtas pre- ir post- dilatacijai periferinėse srityse.

Skaityti plačiau

Crosstella® OTW – PTA balioninis dilatacinis kateteris

Crosstella yra perkutaninės transluminalinės angioplastikos (PTA) balioninis dilatacinis kateteris, skirtas periferinėms indikacijoms.

Šis kateteris yra skirtas dilatacijai stenotinėse  šlaunikaulio, femoro-pakinklio, ilio- femoro, pakinklio, inkstų kraujagyslėse bei fistulėse. Šis kateteris yra skirtas pre- ir post- dilatacijai periferinėse srityse.

Skaityti plačiau