fabian +nCPAP evolution DPV

Trys viename

„fabian + nCPAP evolution“ yra terapijos sistema, supakuota į mažą, bet galingą paketą, todėl ji idealiai tinka NICU, PICU ir transporto programoms.

Naująją „ACUTRONIC“ fabianų kartą sudaro trys aukso klubo įrenginiai. Kiekvienas iš jų reprezentuoja savo klasės etaloną neinvazininėje, įprastoje arba sudėtingesnėje aukšto dažnio ventiliacijoje. Jie sukonfigūruoti atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius ir gali būti atnaujinti naudojant kitas parinktis.

Sumažinkite stresą kūdikiui

Vienas įrenginys siūlo visas įprastas, NIV ir HFNC parinktis.

Nuo gimdymo iki pristatymo į NICU: „fabian + nCPAP“ evolution viename įrenginyje siūlo geriausius plaučių gydymo sprendimus, kuriuos paprastai galima įgyti tik iš skirtingų prietaisų.

Naujos aukštos kokybės technologijos.

Labai tiksli ir šiuolaikiška technologija sumažina infekcijų ir melagingo klinikinio kvėpavimo sisemos įvertinimo riziką iki žemiausio įmanomo lygio.

Vystymosi priežiūra

Elektromedicininiai prietaisai, tokie kaip ventiliatoriai, yra didelis triukšmo lygio šaltinis ir daro didelę įtaką kūdikio vystymosi procesui. Geriausi yra sunkiai girdimi ar matomi – jie tiesiog atlieka savo darbą. „fabian + nCPAP evolution“ įrengti labai tikslūs elektroniniai srauto matuokliai ir elektromagnetinis iškvėpimo vožtuvas, todėl tai yra tyliausias ventiliatorius šių dienų pasaulyje – nenaudojant jokių tildytuvų!

Moduliškumas

Tikra modulinė sistema su įvairiais ventiliacijos režimais, reikalingais ventiliatoriaus konfigūravimui – galima pridėti ir įjungti dar daugiau, kai tik panorėsite.

Trys viename

Reikalingi įprastiniai naujagimių ir vaikų vėdinimo režimai, neinvaziniai vėdinimo režimai ir O2 terapijos režimai su dideliu srautu nosies kaniulėmis (HFNC), integruotomis viename prietaise.

Orientuota į ateitį

Naujagimių ir vaikų vėdinimo režimai (IPPV, SIPPV, SIMV, PSV ir SIMV + PSV) su nepriklausomu įkvėpimo ir iškvėpimo srauto reguliavimu sumažina kvėpavimo ir netyčinio PEEP darbą.

Ventiliacija už ribų

„nCPAP“ ir „DuoPAP“ režimai, skirti nosies ir kaukės ventiliacijai, su automatine nuotėkio kompensacija, turintys dviejų lygių CPAP režimą, siekiant pagerinti CO2 pašalinimą.

Intuityvus jutiklinis ekranas

Aiškus, ryškus ir didelis jutiklinis TFT ekranas, matomas bet kokiu kampu ir atstumu, su intuityviomis komandomis sumažina žmonių klaidas ir vėl nukreipia dėmesį į kūdikį.

Vieno paspaudimo principas

Visos operacijos atliekamos tiesiogiai, taupant laiką ir lengvai suprantamu „vieno paspaudimo“ principu.

Spalvų kodavimas

Matykite bangų formas, skaitmeninius duomenis, kilpas, ventiliatoriaus būseną ir kt., Aiškiai rodomus ir vaizduojamus su spalvotomis būsenų zonomis.

Pagaminta Šveicarijoje

„fabian + nCPAP evolution“ yra daugiau nei 30 metų projektavimo, tobulinimo ir meistriškumo patirties rezultatas:

Galingi komponentai, tokie kaip priežiūros nereikalaujantys akumuliatoriai, novatoriški moduliai, pavyzdžiui, vienkartinis iškvėpimas ir sumaniai sumažinta surinkimo struktūra su lengvai prieinamomis dalimis, padaro šį įrenginį patogų naudoti dirbant. Kartu su pritaikyta paslaugų programa „fabian“ padeda sumažinti nuosavybės išlaidas.

Pacientų saugumas

Pačių mažiausiųjų ir silpniausiųjų pacientų saugumas mums rūpi labiausiai:

 • Integruota užrakto funkcija, apsauganti nuo netyčinių nustatymų.
 • Lengva priežiūra dezinfekuojant ir sterilizuojant keletą dalių, nekeliant jokios rizikos užsikrėsti ventiliatoriuje – net ir HFO vėdinimo metu.
 • Nėra bakterijų filtrų ir todėl nėra padidėjusio atsparumo pavojaus drėkinamosios ventiliacijos terapijos metu.
 • Optimalus palaikymas sumažinus kvėpavimo darbą (iWOB).
 • Sumažinta klaidų rizika, nes viduje treniruojama ACUTRONIC koncepcija.
 • Integruotas atsarginis akumuliatorių paketas, veikiantis iki 2,5 val.

Lengvai pasiekiamas

Medicinos technologijos turėtų supaprastinti gydytojų darbo eigą. Sąsajos turėtų būti žinomos ir intuityvios. Jie turėtų būti suderinti skirtingose darbo vietose, taip sumažinant klaidų tikimybę. Duomenys turėtų būti įvedami tik vieną kartą ir turėtų būti prieinami keliose platformose, kad būtų lengviau priimti sprendimus.

Galų gale, ventiliatoriaus projektavimo ir klinikinės informacijos valdymo naujovės gali pagerinti paciento saugą ir rezultatus, kartu užtikrinant maksimalų lankstumą.

 • Išsamus prietaisas
  Visada suteikiant galimybę lengvai pasiekti kūdikį. Jokių trikdžių NICU / PICU prie lovos dėl prietaisų pertvarkymo.
 • Lengvas vienetas
  Sukurtas saugiam, praktiškam transportavimui su integruotu elektroniniu dujų maišytuvu ir įmontuota baterija.