Moterų šlapimo nelaikymo gydymo priemonės

Daugiafunkcinės juostelės

Juostelės funkcijos:

  • Minkšta, mažai elastinga monofilamentinė polipropileno juostelė, užtikrina būtiną sutvirtinimą.
  • Mažas elastingumas leidžia tiksliai sureguliuoti juostelę operacijos metu.
  • Daugiafunkcinė juostelė išlieka plokščia žemiau šlaplės, tokiu būdu išvengiama stipraus užspaudimo.
  • Tinklelio raštas užtikrina gerą integraciją į audinius
  • Juostelės kraštai suapvalinti terminiu būdu
  • PE įvorė padengia tinklelį, kad būtų lengva jį įstatyti bei sureguliuoti operacijos metu.
Skaityti plačiau

A.M.I. TVA juostelės | TOA juostelės

Yra subtilus balansas tarp šlapimo nelaikymo juostelių pertempimo ar nepakankamo užtempimo, o tai kartais sukelia keblumų net didelę patirtį turintiems chirurgams. A.M.I. kompanijos TOA ir TVA juostelės turi 2 vidinių siūlų komplektus, kurie yra palikti odos išorėje, tam kad būtų užtikrintas optimalus juostelės sureguliavimas  pooperaciniu laikotarpiu iki 5 dienų po operacijos, aktyviai bendraujant  su pacientu.

Jeigu yra simptomų, kad juostelė yra užtraukta per stipriai ar per silpnai, pirmoji siūlų grupė gali būti patraukta žemyn, tam kad juostelė būtų kiek atleista, o kita grupė būtų traukiama į viršų didinant veržimą. Kada juostelė yra tiksliai sureguliuota, siūlai yra pašalinami. Ši pooperacinio laikotarpio juostelės koregavimo galimybė yra labai naudinga pacientams, kuriems anksčiau atlikta juostelės implantavimo operacija buvo nesėkminga.

Skaityti plačiau

SensiTVT

SensiTVT – naujausias perversmas gydant moterų šlapimo nelaikymą.

Ši juostele yra be galo jautri. Ji prisitaiko pagal paciento anatomiją. Pošlaplės dalyje juostelė yra sklandžiai įdedama po šlaple bei lengvai reguliuojama chirurgo. Tradicinės juostelės yra šiek tiek platesnės ir todėl susidaro  galimybė įtempimui pošlaplės dalyje. SensiTVT juostelė užtikrintai bus prigludusi pošlaplėje.

Skaityti plačiau