Lazerio sistemos ginekologijoje

CO2 lazerio bangos ilgis turi energijos, kurios užtenka ginekologinėms (GYN) operacijoms, turinčioms labai numatomą poveikį audiniams ir mažą šiluminį poveikį netiksliniams audiniams.

CO2 lazeris turi mažiausią šiluminio sklidimo zoną, palyginti su visais kitais energija pagrįstais prietaisais ir kitais bangos ilgiais, todėl precedento neturintis sugebėjimas veikti šalia kritinių struktūrų ir subtilioje anatomijoje, kurios yra bendros visų GYN ir dubens anatominių struktūrų savybės.

CO2 lazerio privalumai atliekant minimaliai invazinę ginekologinę chirurgiją

Kai kalbama apie švelnias laparoskopines operacijas, tiksliam audinių valdymui reikalinga optimali šilumos kontrolė ir tikslumas. Daugeliu atvejų patologija yra arti svarbių pilvo organų, tokių kaip žarnynas, šlapimtakiai, šlapimo pūslė ir pagrindinės kraujagyslės, dėl kurių reikėtų vengti šiluminio poveikio netiksliniams audiniams. Palyginamasis tyrimas, įvertinantis šlapimtakiams, šlapimo pūslei ir žarnynui naudojamų energijos šaltinių makro ir mikro charakteristikas laparoskopiniu būdu (in-vivo porcine modelis), parodė, kad CO2 lazerio energija yra susijusi su negiliausiais audinių pažeidimais.

Puikus audinių vizualizavimas chirurginėje plokštumoje, minimalus audinio sutrikimas ir tikslus sutrikimo valdymas yra susiję su:

  • Sveiko audinio priežiūra
  • Padidėjęs vaisingumo išsaugojimas
  • Lėtesnis pasikartojančių ligų dažnis
  • Mažas pooperacinis sergamumas (pvz., Kraujo netekimas, šlapimo pūslės ir žarnos sužalojimas)
  • Mažos komplikacijos, tokios kaip sukibimas po operacijos
  • Ženkliai sumažėja skausmo simptomai ir pagerėja gyvenimo kokybė
Plačiau apie tai