Ultragarsas

„ACUSON Sequoia“ ultragarso Sistema.

Perkels Jus į naują ultragarso kokybės supratimą

Pirmoji „ACUSON Sequoia ™ “karta yra neabejotinai pati populiariausia kada nors sukurta ultragarso sistema. Vaizdo kokybei, spalvų jautrumui ir pažangiems vaizdo režimams „ACUSON Sequoia“ buvo ir tebėra pramonės etalonas. Naujoji „ACUSON Sequoia“ yra nepaprastas produkto, kuris buvo labai teisingas daugeliu atžvilgių, evoliucija.

Vaizdo kokybė turi naują standartą

Pirmasis tiesioginis naujojo „ACUSON Sequoia“ pranašumas yra nepaprastai greitas, visiškai sufokusuotas B režimo vaizdas, nenukenčianti artimojo lauko ar tolimojo lauko skiriamoji geba. Mes sukūrėme unikalias ir patentuotas technologijas, kurios leidžia „ACUSON Sequoia“ praktiškai pašalinti spalvos blykstės artefaktus ir prasiskverbti giliau nei įprastos ultragarso sistemoms. Antrasis tiesioginis pranašumas yra spalvų tekėjimas ir jautrumas spalvoms be mirksėjimo ar judesio artefaktų. Trečiasis pranašumas yra gilus audinių įsiskverbimas nepakenkiant diagnostinei kokybei. Mūsų komanda išsamiai tyrė sprendimą, kuris leistų gydytojams diagnozuoti įvairaus dydžio pacientus užtikrintai ir aiškiai. Atlikus šiuos tyrimus atsirado naujas daviklis – DAX. Kartu su „ACUSON Sequoia“ pirmą kartą galime pateikti precedento neturinčius vaizdus gylyje nepakenkdami diagnostikos kokybei. DAX (giluminis pilvo keitiklis) gali prasiskverbti net į 40 cm gylį.

Suasmeninkite, kai tai svarbu

Tikimasi, kad ultragarsinis tyrimas suteiks aiškius ir savalaikius atsakymus į svarbius klinikinius klausimus. Šie atsakymai turi būti pateikti kuo tikslesniu ir atkuriamu būdu. Naujasis „ACUSON Sequoia“ išsprendžia šiuos iššūkius naudodamas išsamų pažangių programų rinkinį, kad būtų galima suasmeninti ultragarsą. Įdiegus naujojo ACUSON Sequoia galią, mūsų elastografijos sprendimas tapo geresnis.

Kontrastingas ultragarsas leidžia išsamiai įvertinti kraujagyslių morfologiją realiuoju laiku. Naudojant naująją „ACUSON Sequoia“, kontrastinių medžiagų žiūrėjimo laikas yra žymiai ilgesnis, todėl gydytojams suteikiama daugiau laiko nuskaityti papildomus atsitiktinius pažeidimus jų tyrimų metu ir jų jautrumas yra dvigubai didesnis.

Vartotojų sukurta sistema vartotojams

Kintamumas, būdingas ultragarsinio skenavimo procesui, gali kelti sunkumų aiškinantiems gydytojams. Siekdami pašalinti kintamumą, surengėme 170 seminarų su 365 ultragarso vartotojais visame pasaulyje, kad sukurtume ultragarso sistemą, kurią vartotojas suprojektavo vartotojui.

„BioAcoustic ™“ vaizdavimo technologija

Naudojant „ACUSON Sequoia“, kiekvienas atskiras komponentas surenkamas tam, kad sistema galėtų tiksliai sekti ultragarso signalą visame signalo kelyje. Nuo maitinimo šaltinių iki imtuvų ir grafikos procesorių; prie kompaktiškų beveidžių keitiklio jungčių prie keitiklio objektyvo, mes siekėme išsaugoti signalo akustinį ištikimybę. Visa tai lemia tikslas tiksliai reprezentuoti žmogaus biologiją. „Siemens Healthineers“ vadina šią bioakustinio vaizdo gavimo technologiją.

ACUSON JUNIPER

Viskas ko jums reikia, nieko bereikalingo.

Ultragarso sistema „ACUSON Juniper ™“ yra didelio efektyvumo, bendro naudojimo ultragarso sistema, galinti nuskaityti beveik kiekvieną pacientą, nepaisant jo dydžio, svorio ar būklės, užtikrinanti didelį diagnostinį patikimumą visuose skyriuose. Jis siūlo dideles galimybes, įmontuotas į vieną iš mažiausių pramonėje ultragarso sistemų. Gali tilpti daugumoje ligoninių kabinetų, „ACUSON Juniper“ sveria vidutiniškai 27% mažiau ir yra iki 36% mažesnis nei kitos įprastos sistemos savo klasėje.

Kur forma atitinka funkciją„ACUSON Juniper“ buvo sukurtas, kad būtų užtikrintas didelio tikslumo perduodami ir priimami garsiniai signalai, kurie labai sumažina triukšmą ir pasiūlo puikią vaizdo kokybę bei rinkoje pirmaujančius elastingumo sprendimus. Šis klinikinis universalumas kartu su pramonėje pirmaujančiu elastografijos vaizdavimu „ACUSON Juniper“ suteikia jums galimybę išplėsti savo ultragarso klinikinių ir paslaugų teikimo galimybes praktiškai visiems pacientams ir atvejams.

ACUSON NX3 Elite

ACUSON NX3 ™“ serijos ultragarsinės sistemos, sukurtos specialiai jūsų darbui, yra paprastos ir nesudėtingos, tačiau galingos. Kai forma atitinka funkciją, rezultatas yra intuityvi ir intelektuali ultragarso sistema, kuri padės pagerinti jūsų gydymo įstaigos našumą. „ACUSON NX3“ serijoje siūlomi novatoriški vaizdo apdorojimo sprendimai, skirti bendriems radiologiniams  tyrimams, kardiologijai ir ginekologijai.

Ultragarsinė sistema ACUSON NX3

Savybės ir privalumai

„Siemens ACUSON NX3“ siūlo pažangius darbo eigos sprendimus, kurių tikslas – pasiekti nuoseklius ir tikslius rezultatus net ir aktyviausioje klinikinėje aplinkoje. „ACUSON NX3“ sistema turi iki 28% mažiau klavišų paspaudimų ir 3 kartus daugiau vartotojui pritaikomų nustatymų, todėl yra greitesnė ir intuityvesnė nei tradicinės ultragarso sistemos, sukurianti klinikinę patirtį, tinkančią jums, jūsų specialybei ir pacientams.

Sukurta siekiant maksimalaus lankstumo, „ACUSON NX3“ sistema siūlo intuityvią vartotojo sąsają su iki 28% mažiau klavišų paspaudimų ir 3 kartus daugiau vartotojo pritaikomų parametrų nei įprastos ultragarso sistemos.

Patobulinkite savo procesus naudodamiesi darbo eigos naujovėmis

Naudodamiesi išskirtine „Syngo® Auto OB“ matavimo galimybe, įprastus anatominius matavimus galima atlikti greičiau.

Padidinkite produktyvumą naudodami pažangias vaizdo gavimo technologijas

„ACUSON NX3“ sistemoje yra didžiausias ekranas savo klasėje (21,5 ”), taip pat 220 ° ertminis daviklis, praplečiantis jūsų matymo lauką iki 75% . Kartu šios technologijos suteikia išsamesnį ultragarso vaizdų vaizdą..

ACUSON NX2 Elite

ACUSON NX2 ™“ ultragarso sistema, sukurta atsižvelgiant į klinikinį patikimumą, proceso efektyvumą ir tvarumą ateityje, tai sprendimas, užtikrinantis aukščiausią vaizdų našumą atliekant klinikinius tyrimus. „ACUSON NX2 Elite“ yra naujas „ACUSON NX“ serijos aparatas su didžiausiu savo klasėje 21,5 colių 1080p HD ekranu. Sistema turi 16 vaizdo gavimo technologijų ir funkcijų, įskaitant pažangias „fourSight ™“ technologijas, „DTI ™ Doplerio audinių vaizdavimo“ galimybes ir „eSie Touch ™“ elastingumo vaizdavimą. „ACUSON NX2 Elite“ taip pat palaiko „CW2“ ir „CW5“ davilklius, bei naująjį 10MC3 endokavitalinį daviklį.